Rezerwuj online Odkryj Hotel Aries
x
ARIES SPA - 10%

Otrzymuj informacje o promocjach i kody zniżkowe w kwartalnym newsletterze.

Zapisz się teraz i skorzystaj ze zniżki -10% w Aries Spa. Twoje dane są całkowicie bezpieczne.

ARIES HOTEL & SPA WISŁA U źródła dobrego smaku...

Przewiń stronę

wodospad.jpg

U ŹRÓDŁA DOBREGO SMAKU...

ARIES HOTEL & SPA WISŁA
U ŹRÓDŁA DOBREGO SMAKU...

Wisła, rozsławiona głównie za sprawą skoczka narciarskiego Adama Małysza, jest miastem nastawionym na sport i aktywne spędzanie czasu. Nazywana Perłą Beskidu Śląskiego, przyciąga pasjonatów narciarstwa i turystyki pieszej, kusi pięknem natury, gościnnością swoich mieszkańców i beskidzkim folklorem.

Nad Małą Zaporą w Wiśle Czarne, w otoczeniu lasów i mikroklimatu, powstaje niezwykły hotel – Aries Hotel & Spa Wisła. 

 

Hotele ARIES Hotel & SPA  to miejsca stworzone dla wypoczynku, w których ludzie i relacje ich łączące są najważniejsze, a Goście otaczani są autentyczną opieką z dbałością o najdrobniejsze detale. Aries Hotel & Spa to marka budowana z szacunkiem dla historii i kultury regionu.

Już niebawem goście, którzy poznali magię Podhala w Aries Hotel & Spa Zakopane, będą mogli cieszyć się pełnym atencji serwisem wypoczywając również w Beskidach. U źródła Wisły tworzymy hotel pełen dobrego smaku! Kreujemy przestrzeń, która pomoże odnaleźć wewnętrzny spokój i celebrować chwile spędzone przy stole, w restauracji tworzonej z prawdziwej pasji do gotowania.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij