Odkryj Hotel Aries
x

Dr Irena Eris Beauty Partner pielęgnacja ciała i ducha

Przewiń stronę

spa/20150122_IMG_1407.jpg

Dr Irena Eris Beauty Partner

Witaj w salonie

Dr Irena Eris Beauty Partner

W dziewięciu profesjonalnie wyposażonych gabinetach salonu Dr Irena Eris Beauty Partner w Hotelu Aries czeka specjalnie przygotowana oferta zabiegów pielęgnacyjnych. Dr Irena Eris jest polską marką, uznanym ekspertem w dziedzinie piękna i urody. 

Nowoczesny salon kosmetyczny Dr Irena Eris Bauty Partner oferuje pełną gamę zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz masaże. Wykonanie każdego zabiegu poprzedzone jest wywiadem kosmetycznym i diagnozą skóry, co pozwala dokładnie ocenić jej indywidualne potrzeby.

W krainie dobrego samopoczucia

Marka od lat ceniona przez Polki

W krainie dobrego samopoczucia

Marka od lat ceniona przez Polki

Dr Irena Eris to marka zbudowana przez Irenę Eris – doktora farmacji. Dzięki realizacji idei holistycznego piękna, prezentuje całościowe podejście do pielęgnacji ciała i ducha. Świat marki tworzą nie tylko doskonałej jakości, innowacyjne, skuteczne i bezpieczne luksusowe kosmetyki, ale także dopasowana do indywidualnych potrzeb profesjonalna pielęgnacja.

Marka Dr Irena Eris od dawna kojarzona jest z kwintesencją dobrego stylu i smaku. Poczuj na własnej skórze jej zbawienny wpływ na swoje ciało.

Godziny otwarcia

Codziennie od 10:00 do 21:00

Spa... relaks każdy znajdzie coś dla siebie przemiła wykwalifikowana obsługa. Polecamy i dziękujemy za miło spędzony czas.Ania P., TripAdvisor

Oferta zabiegów SPA

Skorzystaj z bogatej oferty zabiegów i pakietów

 Menu zabiegów  PAKIETY SPA

Skontaktuj się z nami

Pomożemy dobrać zabiegi idealne dla Twojej cery

zamknij

Formularz kontaktowy

* Wartości pól wymagane

Kontakt

Aries Hotel & SPA
Mariusza Zaruskiego 5
34-500 Zakopane

Tel. +48 185 44 44 44
E-mail:

Wskazówki dojazdu

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij