Hotel z basenem w centrum Zakopanego

Hotel z basenem w centrum Zakopanego

02 września 2021

Ruch w wodzie jest świetną formą rozrywki oraz aktywnego spędzania czasu. Basen, a w zasadzie pływanie, pozytywnie wpływa na nasze zdrowie i sylwetkę. A jeśli nie umiemy pływać, to basen jest bezpiecznym miejscem do wodnej aktywności – możemy po prostu wykonywać tu różnego rodzaju ćwiczenia lub zwyczajnie korzystać z wodnych atrakcji w postaci hydromasaży czy jacuzzi. Ruch w wodzie działa cuda – poprawia krążenie krwi, zmniejsza obrzęki, wzmacnia mięśnie i nie męczy jak chociażby w przypadku biegania czy ćwiczeń na siłowni. Woda przynosi także relaks, dzięki czemu kąpiele w basenie są dużą przyjemnością i powalają się odprężyć.

Po całym dniu wędrówek po górach i Zakopanem relaks w basenie przyniesie odprężenie i rozluźni zmęczone ciało. Aries Hotel & SPA Zakopane to obiekt z wyjątkową strefą Wellness i spa. Ten hotel z basenem zlokalizowany jest w miejscu kultowego Domu Turysty, od zawsze kojarzonego z kulturą, sztuką i pasją do Tatr. Zakopane hipnotyzuje od stuleci, przyciągając artystów, twórców, intelektualistów. Było i jest prawdziwą mekką dla nietuzinkowości i oryginalności. W designie Hotelu Aries zobaczymy wiele nawiązań do regionalnej tradycji i stylistyki, ale w nowoczesnej eleganckiej odsłonie. Ten położony u podnóża Tatr hotel z basenem i spa zachwyca oryginalną przestrzenią, która sprzyja celebrowaniu czasu. A czas można tu spędzać na wiele sposobów.

Jeśli szukamy hotelu z basenem w górach, wybór Aries w Zakopanem będzie strzałem w dziesiątkę. Panuje tu kameralna atmosfera, sprzyjająca głębokiemu odprężeniu. W tutejszym basenie popływamy w wodzie termalnej. Wody termalne pozyskiwane są z bardzo głębokich warstw skał (nawet kilku tysięcy metrów), które działają jak naturalny filtr. Wydobywana w Tatrach woda jest krystalicznie czysta, pozbawiona zanieczyszczeń i bogata w liczne minerały. Już w starożytności uważano kąpiele w wodach termalnych jako doskonały sposób na wieczną młodość i zdrowie. Woda ze źródeł poprawia kondycję skóry oraz przyspiesza jej regenerację. Kąpiele w wodach termalnych łagodzą bóle kości oraz przyczyniają się do zmniejszenia obrzęków. Temperatura wód termalnych korzystnie wpływa na gospodarkę hormonalną oraz reguluje przemianę materii, sprzyjając odchudzaniu. Relaks w leczniczych wodach pozytywnie wpływa także na zdrowie psychiczne. W tym hotelu z basenem w Zakopanem zapomnimy o troskach, skupiając się na dbaniu o dobre samopoczucie.

Krytych basenów w Zakopanem jest całkiem sporo. Wiele z nich jednak bywa zatłoczone i ciężko tu mówić o relaksie. Warto więc wybrać miejsce kameralne, gdzie będzie można oderwać się od tłumów i prawdziwie wypocząć. W Aries Hotel & SPA Zakopane do dyspozycji gości są dwa zewnętrzne, zadaszone jacuzzi, z których można korzystać niezależnie od pory roku. Rozgwieżdżone niebo, delikatne światło i otoczenie przyrody pozwala tu poczuć się naprawdę wyjątkowo. Warto skorzystać ze strefy saun – w Aries znajdziemy aromatyczną łaźnię parową, komorę solną, rosyjską banię i saunę fińską. Seanse w saunie koją zmysły, regenerują, przynoszą odprężenie.

Relaks w basenie jest popularną formą rozrywki. Warto wybierać miejsca, które zachwycają designem, mają swój niepowtarzalny klimat oraz wyróżniają się szczególnym charakterem. Kąpiel w wodzie termalnej będzie nie tylko przyjemnością, ale również pozytywnie wpłynie na nasze zdrowie – zarówno fizyczne, jak i to duchowe. Niezwykłych doznań dostarcza ciepłe łagodne oświetlenie, wyciszająca i relaksująca muzyka, a także zapach – ziołowy, aromatyczny, naturalny. Brak tłumów i kameralna atmosfera pozwalają na odpoczynek i cieszenie się chwilami błogiej beztroski. Jeśli dodamy do tego magię i siłę Tatr oraz urok Zakopanego, to pobyt w pewnością zaliczymy do udanych.

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij