Oferta elastyczna

Oferta elastyczna

 • dowolna dł. pobytu
 • BB - Śniadanie w cenie
Oferta elastyczna pobytu w Aries Hotel & Spa to gwarancja najniższej ceny w przypadku rezerwacji online oraz możliwość bezpłatnej anulacji do 3 dni przed przyjazdem.

Oferta elastyczna zawiera:

 • Nocleg w komfortowym pokoju lub apartamencie o wybranym standardzie
 • Codzienne śniadania serwowane do pokoi
 • Nielimitowany wstęp do strefy Wellness (basen z wodą termalną, łaźnia parowa, komora solna, rosyjska bania i sauna fińska) oraz siłownia (Zgodnie z obowiązującymi wytycznymi Rozporządzenia Rady Ministrów w zakresie działalności hoteli, Strefa Wellness: basen, zewnętrzne jacuzzi, strefa saun, siłownia pozostają zamknięte od 8 do 29 maja 2021 roku.)
 • Bezpłatne Wi Fi
 • Usługi Aries Concierge
 • Jedno miejsce parkingowe dla każdego zarezerwowanego pokoju.

W Aries Hotel & Spa zrealizujesz Bon Turystyczny.

*Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało w Aries Spa podczas Państwa pobytu.

* Zapraszamy do skorzystania z naszego ARIESBUSA. Komfortowy Mercedes zawiezie naszych Gości tam, gdzie sobie zażyczą (szczegóły oraz koszt przejazdu uzgadniany indywidualnie, wymagana oplata rezerwacyjna w wysokości 100% wartości transferu).

*Zgodnie z obowiązującymi wytycznymi Rozporządzenia Rady Ministrów w zakresie działalności hoteli zarówno Centrum Wellness (basen, zewnętrzne jacuzzi, strefa saun, siłownia)  oraz sale zabaw  pozostają zamknięte od 8 do 29 maja 2021 roku.

Dodatkowo płatne

 • Opłata miejscowa w wysokości 2,00 PLN/os./dobę

Przedpłata:

 • Bezpłatny pobyt dzieci do ukończenia 3 roku życia.
 • Wymagana opłata rezerwacyjna w wysokości wartości pierwszej doby rezerwacji, pozostała należność winna zostać uregulowana w recepcji podczas zameldowania. Możliwość bezkosztowej anulacji lub modyfikacji rezerwacji do 3 dni przed przyjazdem. W przypadku braku możliwości realizacji oferty przez hotel z przyczyn wynikających z pandemii COVID-SARS-19 wpłacona przedpłata zostanie zwrócona w ciągu 180 dni od daty anulacji. Istnieje możliwość zamiany kwoty przedpłaty na voucher kwotowy z terminem realizacji do 19.12.2021 roku (z wyłączeniem terminów specjalnych) lub przeniesienie dokonanej wpłaty na poczet przyszłej rezerwacji.

*Wybór formy rekompensaty jest jednorazowy i nie podlega zamianie.

Zapraszamy do rezerwacji telefonicznej: +48 185 44 44 44 lub mailowej: rezerwacja@hotelaries.pl

Ważne informacje:

Przyjazd od: 15:00 Wyjazd do: 12:00

Polityka względem zwierząt

Zwierzęta nie są akceptowane.

Parking - informacje

Parking bezpłatny dla wszystkich gości hotelu - nie wymaga rezerwacji

Warunki anulacji

Do złożenia rezerwacji wymagane jest podanie danych karty kredytowej lub zlecenie płatności online. Hotel zastrzega sobie prawo do obciążenia karty kredytowej wymaganą opłatą rezerwacyjną w każdej chwili po dokonaniu rezerwacji. W przypadku anulowania lub zmian w rezerwacji przez Gościa do 3 dni przed datą przyjazdu, obiekt nie obciąży Gościa opłatą za anulowanie rezerwacji. W przypadku anulowania lub zmian w rezerwacji przez Gościa po tym terminie wpłacona opłata rezerwacyjna nie zostanie zwrócona. W przypadku niepojawienia się Gościa w Hotelu, po pierwszej dobie rezerwacja zostanie anulowana.

Akceptowalne karty płatnicze

Visa MasterCard Maestro American Express Discover
mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij