Biznes

Konferencje z widokiem na Giewont

Wyszukany design z legendą w tle może stać się inspiracją twojego spotkania i motywacja do realizacji celów. Dla swojej następnej konferencji wybierz Aries Hotel & SPA Zakopane.

Biznes
Biznes

Niezapomniana Wigilia Firmowa w Zakopanem

W tym roku stwórzcie nową, własną tradycję świątecznego spotkania w Zakopanem. Stylowe wnętrza z regionalnymi akcentami, wyśmienita kuchnia, bogactwo świątecznych dekoracji, zapach choinki, płonący w kominku ogień i ośnieżony pejzaż za oknem sprzyjają czerpaniu radości z bycia razem.

Stwórz prawdziwe relacje i spraw aby wigilia firmowa w Zakopanem pozostała z Wami w pamięci na długo.

Wigilia Firmowa w górach .pdf
Biznes
Biznes

Motywacja Kreacja

Legendarny budynek, nowoczesne wyposażenie oraz wszelkie udogodnienia potrzebne do zorganizowania konferencji nadają wyjątkowy charakter wszelkim spotkaniom biznesowym organizowanym w ARIES Hotel&Spa.

Potęga górskich masywów inspiruje, a zabytkowe elementy architektury Hotelu budzą nowe pokłady kreatywności. Uczestnicy szkoleń, konferencji, prezentacji i innych wydarzeń o charakterze biznesowym oprócz merytorycznych treści spotkania, otrzymują energię do działania. 

Rozrywki grupowe

Najbliższa okolica stwarza wiele możliwości do  grupowych aktywności na świeżym powietrzu oraz integracji. Zimą nie może zabraknąć magicznego kuligu, latem podtatrzańskie tereny zachęcają do zorganizowania grupowych zawodów czy innych wspólnych aktywności. Naturalnie doskonałą wspólną zabawę na najwyższym poziomie zapewnimy także w Hotelu.

Biznes
Biznes

Praktyka Logistyka

Już w chwili zapytania o ofertę biznesową skontaktuje się z Państwem Opiekun Grupy, który od tej pory będzie czuwał nad organizacją i przebiegiem całego przedsięwzięcia.

Na każde pytanie odpowie sprawnie i rzeczowo, wyszuka ciekawe atrakcje i zadba o wszelkie detale. Liczymy, że nawiązana relacja przetrwa dłużej

 

Biznes
Biznes

Przestrzeń Jakość

Aries Hotel & SPA dysponuje pięcioma profesjonalnie wyposażonymi salami konferencyjnymi różnej wielkości, z możliwością ich dowolnej aranżacji. Połączone nowoczesnym systemem dźwiękoszczelnych, przesuwanych ścian, zapewniają komfortową, jasną przestrzeń dla około 300 osób.

Nowoczesne wyposażenie do obsługi spotkań biznesowych zapewnia sprawny przebieg organizowanych tam wydarzeń. 

Zobacz nasze sale
Dbałość o detale
Lokalizacja hotelu rewelacyjna,śniadania bardzo pyszne i bogate każdy coś dla siebie znajdzie ,obsługa hotelu przemiła,bardzo czysty hotel dbający o najdrobniejsze szczegóły.
Marta - Booking.com
Pełne zadowolenie
Lokalizacja hotelu - kapitalna, centrum, obok Krupówek. Kuchnia - rewelacyjna! Wspaniałe, bogate śniadania, bardzo miły i uprzejmy personel! Szczególne brawa dla cukiernika - ciasta i słodycze w hotelu na naprawdę najwyższym poziomie!
Waldemar - Booking.com
Jedyny w swoim rodzaju
Wystrój z wielką dbałością o szczegóły. Góralskie motywy są wszechobecne, ale nie nachalne i odpowiednio stonowane. Bardzo dobre śniadanie w przytulnie urządzonej hotelowej restauracji.
Tomasz - Booking.com

Dodatkowe atrakcje dla grup

W Zakopanem nie sposób się nudzić i ta zasada obowiązuje o każdej porze roku, niezależnie od pogody. Dzień grupowej pracy można zrównoważyć aktywną rozrywką, która pomoże w budowaniu zespołów.

Naturalnie zapewnimy pomoc także w organizacji wspólnego czasu wolnego! Współpracujemy z zespołem doświadczonych profesjonalistów z dziedziny eventów grupowych, z którymi możemy przygotować m.in. pikniki firmowe, wieczory tematyczne, rajdy terenowe, zawody sportowe, biegi na orientację i wiele innych. 

Spotkania w Aries Hotel & Spa w liczbach:

  • 193 miejsca noclegowe
  • 4 sale konferencyjne 
  • 5 typów aranżacji sal
  • 1 Bacówka na imprezy integracyjne
  • 1 restauracja HALKA
  • Aries Spa & Wellness
mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij