SPAcer w chmurach.

SPAcer w chmurach.

 • 2 noce
 • BB - Śniadanie w cenie
Oderwij się od codzienności.Otulony ciepłem wnętrz hotelu i dopieszczony zabiegami poczujesz ukojenie duszy i ciała.W Aries Spa znajdziesz mnóstwo możliwości, aby rozpieścić swoje ciało albo zregenerować je za pomocą profesjonalnych masaży, wykonywanych przez doświadczonych fizjoterapeutów. Zamknij oczy i na chwilę oderwij się od ziemi!

Oferta obejmuje:

 • 2 noclegi w komfortowym pokoju lub apartamencie o wybranym standardzie
 • Codzienne śniadanie serwowane do pokoi
 • Na przywitanie Prosecco dla Gości
 • Podczas pobytu do wykorzystania na dowolne zabiegi w Aries Spa kwota 300 PLN na osobę (Zgodnie z obowiązującymi wytycznymi Rozporządzenia RM w tym zakresie w Aries Spa wykonywane są wyłącznie zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało w dniach od 8 do 29 maja 2021).
 • W prezencie od Aries Hotel & Spa dla każdej osoby dorosłej  30-minutowy częściowy masaż ciała o wartości 160 PLN. (Zgodnie z obowiązującymi wytycznymi Rozporządzenia RM w tym zakresie w Aries Spa wykonywane są wyłącznie zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało w dniach od 8 do 29 maja 2021).
 • Nielimitowany dostęp do Strefy Wellness: basen termalny, zewnętrzne jacuzzi z widokiem na Tatry, siłownia (Strefa Wellness pozostaje zamknięta zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego w tym zakresie w dniach od 8 do 29 maja 2021).
 • Usługi  Aries Concierge
 • Bezpłatne WI FI
 • Miejsce parkingowe do każdego zarezerwowanego pokoju

W Aries Hotel & Spa zrealizujesz Bon Turystyczny.

Realizacja usług zawartych w pakietach odbywać się będzie zgodnie z aktualnymi rozporządzeniami Ministerstwa Zdrowia dotyczącymi działalności hoteli i restauracji hotelowej w tym zakresie.

Zgodnie z obowiązującymi wytycznymi Rozporządzenia Rady Ministrów w zakresie działalności hoteli zarówno Centrum Wellness (basen, zewnętrzne jacuzzi, strefa saun, siłownia)  oraz sale zabaw  pozostają zamknięte od 8 do 29 maja 2021 roku.

 

Dodatkowo płatne

 • Opłata miejscowa w wysokości 2,00 PLN/os./dobę

Przedpłata:

 • Bezpłatny pobyt dzieci do ukończenia 3 roku życia.
 • wWymagane jest 50% wartości rezerwacji, pozostała należność winna zostać uregulowana w recepcji podczas zameldowania.. Wymagana przedpłata 50% wartości rezerwacji z możliwością anulacji do 7 dni przed przyjazdem. W przypadku anulacji po tym terminie. przedpłata nie zostanie zwrócona. W przypadku braku możliwości realizacji oferty przez hotel z przyczyn wynikających z pandemii COVID-SARS-19 wpłacona przedpłata zostanie zwrócona w ciągu 180 dni od daty anulacji. Istnieje możliwość zamiany kwoty przedpłaty na voucher kwotowy z terminem realizacji do 19.12.2021 roku (z wyłączeniem terminów specjalnych) lub przeniesienie dokonanej wpłaty na poczet przyszłej rezerwacji.

*Wybór formy rekompensaty jest jednorazowy i nie podlega zamianie.

Zapraszamy do rezerwacji telefonicznej: +48 185 44 44 44 lub mailowej: rezerwacja@hotelaries.pl

Ważne informacje:

Przyjazd od: 15:00 Wyjazd do: 12:00

Polityka względem zwierząt

Zwierzęta nie są akceptowane.

Parking - informacje

Parking bezpłatny dla wszystkich gości hotelu - nie wymaga rezerwacji

Warunki anulacji

Do złożenia rezerwacji wymagane jest podanie danych karty kredytowej lub zlecenia płatności online. Hotel zastrzega sobie prawo do obciążenia karty kredytowej wymaganą opłatą rezerwacyjną w każdej chwili po dokonaniu rezerwacji. W przypadku anulowania rezerwacji lub nie pojawienia się w obiekcie obiekt obciąży gościa kwotą równą 50% wartości rezerwacji.

Akceptowalne karty płatnicze

Visa MasterCard Maestro American Express Discover
mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij