Jak zorganizować udaną konferencję w Zakopanem

Jak zorganizować udaną konferencję w Zakopanem

09 września 2021

Szkolenia, konferencje, imprezy integracyjne mają miejsce w każdej firmie. Są naturalnym elementem biznesowego kalendarza. Wyjazdy motywują, oczyszczają atmosferę, dają okazję do luźnych rozmów i poznania współpracowników w warunkach poza biurowych. Oprócz tego, że dostarczają wiedzy i rozwijają, to także  integrują i bawią. Zadowoleni pracownicy tworzą zgrany zespół, a zgrany zespół osiąga znacznie lepsze rezultaty.

Szukając hotelu z salą konferencyjną warto wybrać miejsce, które pozwoli spędzić wolny czas w ruchu na łonie natury oraz zachwyci pięknymi widokami. Destynacją spełniającą te warunki są góry, które są atrakcyjne niezależnie od pory roku – wiosną, latem czy jesienią wybierzemy się na pieszą wycieczkę po górskich szlakach, a zimą poszusujemy na nartach. W ciągu dniach można cieszyć się pięknymi widokami podczas spaceru, wieczór spędzić na bankiecie pod rozgwieżdżonym niebem, a o poranku zrelaksować się w SPA i na basenie.

Dlaczego warto wybrać Tatry? Konferencje w Zakopanem dają wiele możliwości spędzenia czasu wolnego,  bo przecież nie sama nauką pracownik podczas wyjazdu żyje. Po dniu spędzonym w sali szkoleniowej można wyruszyć na spacer na legendarne Krupówki, wejść na Wielką Krokiew i poczuć się jak słynni skoczkowie czy wjechać na Gubałówkę, by podziwiać miasteczko z góry. W Zakopanem liczy się nie tylko sama sala konferencyjna. Konferencje w górach warto urozmaicić dodatkowymi atrakcjami. Sprawdzą się warsztaty kulinarne ze znanymi szefami kuchni lub live cooking, kuligi zakończone biesiadami przy ognisku z muzyką na żywo, przejażdżki bryczkami, pikniki na górskich polanach czy off road, paintball lub gry terenowe. W okolicy Zakopanego znajduje się wiele tras przygotowanych pod kątem quadów i samochodów terenowych, którymi przemierzać można niezwykle widokowe tereny Podhala. Planując program firmowego wyjazdu warto pomyśleć także o degustacji win lub spirytualiów, pokazie tańca, motywacyjnym spotkaniu ze znaną osobowością lub odstresowujących zabiegach spa. Zimą w Zakopanem można korzystać z wyciągów narciarskich i snowboardowych lub uprawiać narciarstwo biegowe. Bardzo popularne są także wyprawy na skuterach śnieżnych – strome stoki, wąwozy i specjalnie przygotowane trasy dostarczają wielu emocji.

Organizacja konferencji nie jest łatwym zadaniem – warto powierzyć ją specjalistom z doświadczeniem, którzy zaplanują spotkanie zgodnie z potrzebami firmy i zainteresowaniami pracowników. W hotelach funkcjonują specjalne działy, które zajmują się organizacją eventów biznesowych. Ich pracownicy podpowiedzą, co zaplanować, by spotkanie zakończyło się sukcesem. W Aries Hotel & SPA Zakopane nad przebiegiem wydarzenia przez cały czas czuwa dedykowany opiekun grupy. Hotel dysponuje pięcioma salami konferencyjnymi różnej wielkości, z możliwością ich dowolnej aranżacji. Zorganizujemy tu spotkanie dla 300 osób. Aries Hotel & SPA to świetny wybór, jeśli szukamy hotelu na szkolenie w Zakopanem. Organizowanym tu eventom nadaje się odpowiednią oprawę, co poświadczają liczne rekomendacje i opinie gości.

Wybierając hotel na konferencje należy zwrócić uwagę także na kuchnię, która jest jednym z ważniejszych elementów każdego spotkania. Restauracja Halka to miejsce, w którym podhalańska tradycja splotła się z nowoczesności. Tutejsza kuchnia cieszy się doskonałą renomą. W Halce z niezwykłą dbałością podchodzi się także do odpowiedniej oprawy bankietów i kolacji firmowych, niezależnie od ich formy.

Wyjazdy firmowe są równie ważne jak codzienna praca w biurze. Nieformalne spotkanie w wyjątkowych okolicznościach, poza siedzibą firmy, otwiera nowe możliwości oraz wpływa na atmosferę i komunikację w zespole. A te są jednymi ze źródeł sukcesu w firmie.

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij